אחסון, אחסון, אחסון

כל הורה מכיר את התופעה שתמיד חסר מקום אחסון בבית ובפרט  בחדרי השינה.
במאמר הבא נציג מספר אופציות ליחידות אחסון גדולות או קטנות וכל השימושים שלהן בחללי הבית.
אנחנו מייצרים את כלל הרהיטים שלנו בהתאמה אישית ולפי מידות, לכן יש לנו להציע מגוון רחב של יחידות אחסון המשמשות מגוון רחב של שימושים.

 • סדרת הקוביות:
  קוביות מודליות עומדות ומונחות אחת לצד ומעל השנייה , מהוות פתרון מצוין לאחסון צעצועים, משחקי קופסא, חלקי הלגו הקטנים ואף ממירים של טלוויזיות, פלייסטיישן וכו'.
  ישנן כמה דגמים לקוביות חלולות, עם גב ועם 2 מגירות ,היתרון הגדול הוא שהן ניידות וניתנות לפיצול כך שניתן אם הזמן להעביר אותן לחלל אחר בבית ואו לפצל ביניהן ליותר מחדר אחד.

 • יחידה לצד מיטה:
  ישנן מגוון של יחידות אחסון הממוקמות ליד המיטה, אם קטנות או גדולות הן תמיד משמשות לצורך מנורת לילה ,בקבוק מים, ספר וכו'.
  ישנן היחידות הקטנות שבד"כ עומדות לצד המיטה וכוללת מגירה או שתיים הן קטנות וניתנות להזזה בקלות, וישנן היחידות הגדולות שהן מוכרות גם  כארגז מצעים, יחידות אילו מגיעות לרוב בראש המיטה ומשמשות גם כמשענות ראש וגם כיחידת אחסון למצעים ושמיכות חורף/קיץ ופריטים המיועדים לשימוש לטוח רחוק ולא יום יומי.

  ספריות:
 • ספרייה בשילוב עם ארון – ספרייה זו יכולה לבוא כהמשך ישיר לארון קיר וכך משלימה יחידת אחסון סגורה המיועדת לבגדים ביחידת אחסון פתוחה המיועדת לספרים ,משחקים וכד'.
  אופציה נוספת של שילוב של ספרייה עם ארון שאגב חוסכת הרבה מאוד מקום היא ספרייה על דופן הארון.

 • ספרייה סטנדרטית – ספריות מדפים או בשילוב מדפים ומגירות נותנות הרבה מקום אחסון לספרים ומשחקים ספריות stand alone  ללא רהיט משלים.

 • ספריות צבעוניות ואסימטריות – יש מגוון דגמים מיוחדים ולא קונבנציונליים של ספריות צבעוניות מיוחדות ולא שגרתיות המכניסות ייחודיות וגוון מיוחד לחדר.

לסיכום כל פתרון אחסון שנכניס לחדר יהווה פתרון טוב השאלה אם גם יראה יפה, חשוב לחשוב גם על אסתטיקה ועיצוב במהלך תכנון יחידות האחסון.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם