מיטות ילדים

המיטה היא המקום האישי והמפנק של הילד בכל הגילים. זהו המרחב הפרטי שלו, בה הוא לוקח לעיתים פסק זמן מיומו העמוס וכמובן מגיע אליה עייף ומוכן לשנת הלילה. ברב המקרים, מיטת ילדים מכילה מיטה נשלפת לאירוח ואפשרות אחסון. ביו-יו ילדים המיטות גדלות עם הילד, הדגמים הנקיים והישרים של מיטות הילדים שלנו נותנים לרהיט אריכות ימים עיצובית.

למיטות יש אפשרות של מעקה בטיחות למניעת נפילות כאשר הילד צעיר, מעקה זה יכול להיות צבעוני ומיוחד ומתאים לגיל ולמין הילד, כאשר הילד גדל המעקה נשלף בקלות והמיטה הופכת למיטה של בוגרים וכך מיטת הילדים שנקנתה בגיל 2  משמשת את הילד עד גיל בגרות ונערות.

 • שימוש נכון במיטת הילדים
  מיטות ילדים הסטנדרטיות, מותאמות למזרן 190 על 90  ס"מ, ולנוער אנו ממליצים על מזרן 120 על 190 ס"מ. כמעט בכל החדרים קיימת בעיית אחסון לכן חשוב שיהיה במיטות ילדים ונוער פתרונות אחסון.
  במיטות הילדים של יו-יו ילדים יש פתרונות אחסון יצרתים :בראש המיטה, בצורת ארגז אחסון על גלגלים, או ביחידת אחסון בצורת מגירה או קלפה, הנפתחת מעלה. פתרון האחסון יכול להיות חלק בלתי נפרד מהמיטה, או מעוצב כחלק המשכי למיטה, אך נפרד ממנה.
   
  ביו-יו ילדים קיים דגם של מיטת אחסון מוגבהת, המכילה אחסון בחללים פתוחים, המשמשים כמדפים לספרים ובובות, יחד עם 6 מגירות לצעצועים ומשחקים. למיטה המוגבהת עולים בשלוש מדרגות הממוקמות לצד המיטה, ומשמשות למקום נוסף, כל מדרגה היא גם מגירה. מיטות האחסון המוגבהות מתאימות לגילאי 4- 12.

 

 • מיקום המיטה בחדר
  מיקום המיטה בחדר צריך להתאים למיקום הכניסה, זוויות ראיה, וצורת חלל החדר – ריבועי או מלבני. בחדר מלבני כדאי למקם את המיטה בחלק הצר של חדר מלבני, ע"מ להשאיר כמה שיותר חלל ריבועי לשהייה ומשחק.
  צבע מיטות ילדים משמשות לטווח שנים גדול ולכן מומלץ לבחור בצבעי רקע ניטרליים (שמנת, בג', אופוייט, אפור-ירקרק, מוקה, לאטה וכדומה) עבור גוף המיטה שיתאים לילד גם שיתבגר. את הצבעוניות נוסיף באלמנטים קטנים הניתנים להזזה או שליפה, כמו קובייה לצד מיטה ומעקה תמיכה. מומלץ לבחור מיטות ילדים ברמת גימור ואיכות מצוינים, ללא גימיקים וציורים ילדותיים, על-מנת שיוכלו להוות פריט רהוט בחדר לטווח הרחוק באמת.

עיצוב חדר הילדים יכול להיות פשוט למדי אם מתכננים מראש.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם