פתרונות אחסון

חדרי ילדים הנם החדרים העמוסים ביותר בבית והם משמשים כחדרי שינה, חדרי משחק, חדרי לימוד, אירוח, חדרי טלוויזיה ומחשב ובהם הילדים שוהים זמן רב. מעצם היותם כאלה, חדרי ילדים עמוסים בדרך כלל בחפצים רבים שיוצרים עומס ויזואלי ופוגמים בתחושת המרחב.

ערכנו עבורכם סקירה של פתרונות אחסון, שיאפשרו לכם וגם לילדכם לסדר ולארגן את חדר הילדים בקלות בסופו של יום. בבחירת הרהיטים לחדר ילדים השתדלו לבחור רהיטי ילדים בהם משולבים מקומות אחסון כחלק אינטגרלי מהריהוט דוגמת מגירות ומדפים.

  • ארונות ילדים – חלוקה של דלת ארון חדר ילדים עם אפשרות לפתיחה תחתונה, יכולה לצור מקום אחסון לצעצועים ומשחקים הנגיש לילדים קטנים, ולשמש בעתיד כמקום אחסון לנעליים, תיקים ושאר אביזרים המתאימים לילדים בוגרים.

  • כוורות – כוורות הן יחידות אחסון שימושיות המשנות את פונקציות האחסון במשך השנים, ביו-יו ילדים עיצבנו כוורות צבעוניות, מיוחדות ודקורטיביות במיוחד.

  • קוביות אחסון -קוביות המונחות על הרצפה ניתנות להזזה וקלילות, יכולות לשמש גם כיחידה לצד מיטה עם גלגלים או ללא ,עם גב ,חלולות ואף עם מגירות .מודולריות הקוביות מהווה מגוון שימושים לרהיט לאורך שנים.

  • ארגזי אחסון – ארגזי אחסון המוכרים לרובנו כארגזי צעצועים, הינם פתרון יעיל ל "הסתרת הבלגן" במהירות. ארגזי אחסון יכולים לשמש כספסל ישיבה ולהשלים את הצבעוניות בחדר במידת הנדרש. מומלץ, לרכוש ארגז אחסון עם חלוקה פנימית על מנת לאפשר סדר בתוך הבלגן.

  • שולחן כתיבה- רגל מדפים בשולחן הכתיבה היכול לשמש כמקום אחסון לספרים או אוספים ובובות.

חדר ילדים המכיל בתוכו שפע של מקומות אחסון, יהיה חדר שאפשר לשמור בו על הסדר בקלות. עיצוב חדר הילדים יכול להיות פשוט למדי אם מתכננים מראש

חדר משחקים צבעוני
רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם